JA slide show
Home Služby
Naše služby:
Servis: 0911-784158

Hot LineVaše požiadavky na servisný zásah, objednávky opráv prijmú operátorky v týchto hodinách:

  • pracovné dni: 8.00 - 17.00 - osobne
  • mimo uvedeného času prosíme nechajte odkaz na záznamníku, resp. pošlite SMS - budeme Vás kontaktovať

Servis VNT Magic Lotto: NON STOP, na tel. čísle: 0911-656277

Celý článok...
 
Servis výherných prístrojov

Servis

Vykonávame servis priamo vo Vašich prevádzkach na celom území Slovenskej republiky, resp. v dielenskom servise v sídle firmy.

Vykonávame servisné zásahy na všetkých VHP, Multi Ruliet a iných zariadení z firemnej produkcie v rámci záručných i pozáručných opráv..

Takťiež zabezpečujeme servisné školenia pre technikov, predaj náhradných dielov a poskytujeme informácie o zmenách a aktualizáciách SW.

Celý článok...
 
Prenájom výherných prístrojov

Vykonávama prenájom výherných hracích prístrojov. V prípade záujmu o prenájom prístrojom nás kontaktujte, počas osobného stretnutia dohodneme obchodné podmienky prenájmu.

Pridajte sa k našim spokojným zákazníkom, prenajmite si hracie prístroje priamo od výrobcu!

Uvedomujeme si Vašu požiadavku na non-stop prevádzku našich zariadení a pre rýchly a kvalitný záručný a pozáručný servis prenajatých zariadení je pre nás samozrejmosťou.

Servis je vykonávaný priamo na adrese Vašej prevádzky vyškolenými technikmi prostredníctvom našich servisných stredísk, ktoré máme po celom Slovensku.

 
Predaj náhradných dielov

Náhradné diely

K nami dodávaným zariadeniam dodávame kompletný sortiment náhradných dielov.

Sklad náhradných dielov sa nachádza v Bratislave /Stará Prievozská 2/, kde si ND môžete prebrať v pracovných dňoch v čase 8.00 - 17.00, ak nie je dohodnuté inak.

V prípade potreby, Vám náhradné diely môžeme doručiť prostredníctvom našich technikov priamo na adresu Vašej prevádzky, resp. zaslať donáškovou službou.

 Linka pomoci

Linka Pomoci

Produkty

Videohry

Servis HOT-LINE

Servis Hotline

Technická podpora

Hot-Line technickej podpory - tel: 0911 784158 denne od 8.00 - 17.00 vyrieši Vaše problémy. Pred nahlasovaním poruchy si pripravte výrobné číslo prístroja. Poruchy VNT Non-stop: 0911-656 277.